Spúšťame DPM Crew shop

1095

1.9.2019 sme otvorili nový e-shop s fitness oblečením – shop.dpmcrew.sk (pôvodne fitwear.sk). Nájdete v ňom kvalitné produkty, určené ako na cvičenie, tak aj na bežné nosenie, ktoré sme sami v praxi vyskúšali a preverili.

Využite naše promo akcie

  • Do odvolania platia uvádzacie ceny – zľava 20% na všetok tovar.
  • EDIT: poukážky na motokáry už sa minuli! (navyše, prví piati zákazníci, ktorí zrealizujú objednávku v minimálnej výške 50€ vr. DPH (musí byť v jednej objednávke, nesčítava sa viac objednávok dokopy) dostanú darček – voľný vstup pre 2 osoby na motokáry do Kart One Areny v Bratislave)
  • Posledné promo spočíva v tom, že prví pätnásti zákazníci, ktorý zrealizujú akýkoľvek nákup v našom e-shope, dostanú k zásielke pribalený darček.

Aké sú výhody oblečenia z shop.dpmcrew.sk?

Produkty sú vyrobené z kvalitnej bavlny alebo zmesi bavlny s funkčným materiálom. Materiál aj spôsob šitia je zvolený tak, aby bolo oblečenie vhodné aj pri používaní na cvičenie a nosenie pri vyššej miere potenia sa, odolnejšie proti námahe, príjemné a pohodlné a dobre sedelo na postave. Produkty vytvárame na základe vlastného používania a spätnej väzby od našich klientov a zákazníkov.

Ako sa mám starať o oblečenie?

Ak nie je uvedené inak, oblečenie sa perie prevrátené naruby pri teplote 30. Žehliť matriál vo všeobecnosti nevyžaduje, ale v prípade potreby (napr. v prípade bielych tričiek a tielok, kde sú viacej vidno nerovnosti) treba dať pozor a nežehliť cez natlačený motív, len z druhej strany.

… a viac už na na shop.dpmcrew.sk