O nás

DPMCREW.sk je portál s ambíciou poskytovať najkompletnejšie a najaktuálnejšie informácie o fitness a zdravom životnom štýle, pomáhať začiatočníkom aj pokročilým, odbornými radami, motiváciou, usmernením, príkladom – tak aby nás bolo stále čím viac zdravších a krajších 🙂 Zameriavame sa na naturálnu kulturistiku, tí z nás ktorí súťažia sú pod hlavičkou INBA / SANK.

Pre fanúšikov pohyblivých obrázkov je tu naša sekcia videí – každý týždeň natočíme minimálne jedno video, toré sa na stránke objaví cez víkend.

Pre hladošov sme pripravili sekciu recepty. Nájdete v nej takisto každý týždeň jeden nový videorecept, jeden rýchly recept vo forme krátkeho videa a budú pribúdať aj recepty s podrobným popisom vo forme článkov.

Ak by mal niekto záujem sa viac systematicky vzdelávať a dostať sa do celkového obrazu v problematike, pripravujeme sekciu základy. Tu budeme postupne pokrývať od A do Z všetky základné pojmy a poznatky, v ktorých by sa mal každý, kto to myslí s fitness vážne aspoň zbežne orientovať.

Paľo a Dominika tvoria skupinu DPM crewnatural, ktorá je autorom všetkých videí na stránke. V starších príspevkoch vystupujú aj bývalí členovia DPM crew Maťo (Paľov brat), Karin a Robo. Recepty pripravuje Dominika (staršie recepty aj Karin). O webstránku sa stará najmä Dano (externý spolupracovník DPM), ktorý je aj autorom sekcie Základy.

Viac o nás, kontakty a ďalšie info nájdete v profiloch autorov, a takisto si pozrite videoportréty jednotlivých členov v našej videosekcii o DPM Crew.

e-mail: info@dpmcrew.sk (pozri aj kontakt)